Fotograficzna lista marzeń | Pomysły na zdjęcia

.

Znana jestem z tego, że jestem niepoprawną optymistką i równie niepoprawną marzycielką. Uwielbiam fantazjować o rzeczach, które można wprowadzić w życie. Na moim osobistym blogu, możesz nawet znaleźć listę rzeczy, które chciałabym zrobić, zobaczyć, doświadczyć, przeżyć zanim przyjdzie mi się pożegnać ze światem. Doszłam do wniosku, że równie dobrym pomysłem będzie sporządzenie czegoś podobnego w aspekcie fotograficznym. W ten właśnie sposób powstał ten wpis, który będzie stale aktualizowany i w którym znajdziesz moje mniej lub bardziej ambitne fotograficzne plany. A nuż się czymś zainspirujesz, a nuż zechcesz ze mną któryś pomysł urzeczywistnić i wprowadzić w życie.

Fotograficzna lista marzeń:

1. Sesja indywidualna | pary | rodzinna | plener ślubny w górach
2. Sesja indywidualna | pary | rodzinna | plener ślubny nad morzem

3. Projekt z Wrocławiem w tle i tutaj nawet już mam pewien pomysł, który jednak będzie wymagał zaangażowania naprawdę sporo osób.

4. Projekt odnośnie mojego rodzinnego miasta. W jego kierunku kilka lat temu już też zostały podjęte pewne kroki. Czas wyciągnąć to wszystko z szuflady i zobrazować to co sobie wymyśliłam.

5. Sesja zza granicą w ramach jakiegoś mega fajnego projektu.

6. W pełni baśniowe zdjęcia o zachodzie słońca.

7. Czarno – biała sesja portretowa. Emocje na pierwszym planie.

8. Najbardziej księżniczkowa sesja jak się tylko da. Zrobiona z wielkim rozmachem.

9. Sesja zrealizowana z drugim fotografem, najlepiej takim, który ma totalnie odmienne spojrzenie od mojego. To będzie bardzo interesujące doświadczenie, gdy porówna się zrobione kadry.

10. Rozbudowany reportaż, poruszający ważną kwestię i wymagający wiele pracy.

Aktualizacja fotograficznych marzeń 25/09/2020

Czas najwyższy! W notesie tych punktów przybywa w zastraszajacym tempie, a ja prawdę mówiąc nawet połowy z tego nie zdążyłam jeszcze zrealizować. Pomału małymi krokami zrobię jednak wszystko. Dzisiaj dorzucam Wam kolejne pomysły na zdjęcia, inspirację dla Ciebie, którą swoją drogą możesz całkowicie inaczej odczytywać niż ja i zarazem plan dla siebie.

11. Sesja fotograficzna, gdzie motywem przewodnim jest światło i cień.

12. Projekt bezpośrednio związany z moim rodzinnym domem. Rozciągnięty w czasie na 12 miesięcy i mający ukazać zmienność pewnych rzeczy.

13. Zdjęcia, na których modelem jest mężczyzna.

14. Kobieca sesja fotograficzna, w której udział biorą minimum trzy kobiety.

15. Zdjęcia o wschodzie słońca, nostalgiczne i tajemnicze.

Tak się prezentuje na ten moment moja fotograficzna lista marzeń. Za niedługo jej kolejna aktualizacja. Z kwestii technicznych: żadne z powyższych zdjęć nie jest mojego autorstwa, wszystkie zostały znalezione na Pinterest i jedyny problem jest taki, że bardzo często nie miały odnośnika, przez co nie mogę podpisać autorów. Jeżeli gdzieś kiedyś po drodze ich w jakiś sposób odnajdę to będę te informacje dodawać.

Jeżeli coś Cię z tych rzeczy zainteresowało, fotograficzne pragnienie nie jest wykreślone, na blogu nie ma efektów sesji, a Ty zastanawiasz się jakby to mogło wyjść z Tobą w roli głównej to się odezwij, a nuż będziesz idealną osobą?

Za jakiś czas dorzucę tutaj kolejne swoje marzenia z aparatem w roli głównej. Dajcie znać czy w takiej formie wpis Wam odpowiada i przede wszystkim czy faktycznie znaleźliście w nim jakąś inspirację? A jeżeli chcecie zobaczyć więcej obrazów i zdjęć, które inspirują mnie to zapraszam do odwiedzin na Pinterest.

Trzymaj się i do następnego!

.

.

.

Dodaj komentarz