Sesja zakochanych w Lasku Kabackim.

W fotografii tak jak i w życiu codziennym są takie połączenia, które zawsze się sprawdzą. Niezaprzeczalnie jednym z nich jest motyw pokazywania ludzkich emocji na tle natury. Bardzo popularny, a jednak w żaden sposób jeszcze nie wyeksplorowany. Sprawiający wrażenie studni bez dna. Całe szczęście. Sesje plenerowe są bowiem tymi, które najbardziej sobie przypodobałam. Na warsztaty do Eweliny Zięby jechałam z przekonaniem, że chcę nauczyć się jak najwięcej, wyciągnąć z nich tak dużo jak się tylko da. Zarówno pod względem teoretycznym, jak i tym praktycznym. Ewelina słynie ze swoich magicznych kadrów, do których zaprasza przyrodę. Chciałam zobaczyć dokładnie jak ona to robi. Jak wykorzystuje dane miejsce i jak pracuje ze swoimi modelami. Drugiego dnia odbyła się więc sesja zakochanych w Lasku Kabackim.

Przed obiektywem stanęli Dominika i Dawid. Młode małżeństwo, dopiero co po ślubie. Podchodzili do siebie z niezwykłą miłością. Drobne gesty świadczyły o pełnym zaangażowaniu w tę relację. Człowiek obserwując ich z boku mimowolnie się uśmiechał. Piękni byli ze swoimi uczuciem, a ja miałam zobaczyć jak to uczucie na zdjęciach zatrzymuje profesjonalistka. No i oczywiście sama zrobić dokładnie to samo. Nauczyłam się tego dnia bardzo wiele, choć może nie tyle w temacie tworzenia kadrów, co po prostu pracy z modelami, wybierania odpowiedniego miejsca. Sesja zakochanych w Lasku Kabackim, miejscu bardzo niepozornym okazała się strzałem w dziesiątke. Zobaczyłam bowiem jak tworzyć magiczne kadry w każdych warunkach. Nie tylko pogodowych, ale i tych związanych z pojawianiem się osób trzecich. To był dobry dzień.

Sesja zakochanych Dominika & Dawid

Poniżej prezentuje jego efekty w postaci swoich zdjęć. Jestem z nich bardzo zadowolona, a bazując na zdobytej od Eweliny wiedzy, wiem, że kolejne sesje będą już tylko coraz lepsze. Wcale nie potrzeba niewiadomo czego, by stworzyć coś wyjątkowego i to właśnie ta prostota ujmuje mnie w tym procesie najbardziej. Jej będę w swoich przyszłych działaniach poszukiwać i na niej się koncentrować.

młode-małzeństwo
Trzymaj się i do następnego!
Kasia 🙂

Dodaj komentarz